Warning! Ostorožno!
Achtung! Uwaga!
"Vstoupili jste na nebezpečnou půdu nápadů, v nichž naleznete zalíbení a podpoříte skutečností, bez ohledu na konečné důsledky vašeho počínání !"

Vašek Souček, listopad 2001
Majitel Agentury se svými přáteli na starém dobrém divokém východě
Majitel Agentury se svými přáteli na starém dobrém divokém východě.

Copak si asi představujete pod slovem agentura, při vašem vzdělání?
     Dříve jsme používali termíny jako kolektiv, svaz, brigáda, spolek, útvar nebo dokonce v nejhorších případech strana. Domníváme se však, že by byla škoda zneužít těchto jazykových skvostů pro naše záměry. Ostatně žádný z nich ani náhodou nesplňuje naše představy. Po mnoha probdělých nocích nad naučnými slovníky jsme se shodli na výrazu agentura, což nikoho neurazí, nepopudí finanční úřad a hlavně to dodá světovosti.
     Když jsme se už shodli na názvu, pohledem do Zlatých stránek jsme s hrůzou zjistili, že podobných stejně seriózních kolektivů je poněkud více. Nepodlehli jsme však panice, protože jak známo - není důležité zvítězit, ale neztratit stopu. Ostatně máme pro vás tak výjimečnou nabídku, že kdyby se to jiné podobné agentury dozvěděly, okamžitě by pověsily podnikání v této branži na hřebíček, za což bychom byli stíháni Úřadem pro hospodářskou soutěž za nekalou likvidaci konkurence. Tak to, prosíme vás, nikomu neříkejte. Navíc všichni tvrdí, že jim jde o vaše blaho a přitom jim jde jen o vaše peníze. My však netušíme, co je to „vašeblaho“ a proto vám na férovku říkáme, že nám jde hlavně o ty prachy.
     A teď asi čekáte, že vám rovnou vyzvoníme, co nabízíme. Ale to je velký omyl. Jistě chápete, že nemůžeme odkrývat karty na potkání každému, kdo se omylem dostane na naše webové stránky. Na to se ještě příliš neznáme a navíc - jak se říká: „Krávy jsme spolu nepásli!“
     Pokud se však řadíte mezi ty, kteří poslouchají menšinový žánr, oblíbený u většiny české populace a chutná vám bourbon, tak jste na správné adrese. Webové.
*listopad 95

Copyright © Alberon Letohrad, s. r. o. 2004 - 2005
Kontakty Nosiče Umělci Historie Připravujeme Agentura Stalo se Lokálka Odkazy