JOHN DENVER TRIBUTE - Eagles & Horses         
Agentura CASEY Hradec Králové připravila na letošní rok nabídku vzpomínkových koncertů s názvem JOHN DENVER TRIBUTE. Skupina EAGLES & HORSES v nich zahraje a zazpívá největší hity americké písničkářské legendy Johna Denvera, který by 31. prosince 2003 oslavil šedesáté narozeniny.

S muzikanty z několika spřízněných skupin jsme zkomponovali celovečerní koncert tak, abychom si tvorbu Johna Denvera živě připomenuli v co nejširším záběru. Že uslyšíte "věčně zelenou" píseň Take Me Home, Country Roads je samozřejmostí. Těšit se ale můžete i na Leaving, On A Jet Plane, Annie's Song, Rocky Mountain High a celou řadu dalších.

Skupina, v jejímž podání skladby zazní, si název Eagles and Horses nezvolila náhodou. Vycházela při tom ze stejnojmenné Denverovy skladby, jejího námětu a případné paralely s vlastním složením. Kromě hostujících osobností české country a folkové scény Tomáše Linky, Pavla Zajíce i dalších, kteří mají písničky Johna Denvera ve svém repertoáru, tvoří stabilní jádro Eagles and Horses Andrea Troníčková, Radek Novák (Poupata), sestry Klára a Veronika Zaňkovy (O.N.Y.), Petra Kvasničková, Daneš Marinica, Lukáš Černý, Petr Havrda (Wild West) a Přemek Dolan (Lokálka). Pořad může být na žádost zájemce doplněn projekcí, popřípadě také autentickým rozhovorem s Johnem Denverem při jeho jediném vystoupení v Plzni roku 1995, který natočil hudební redaktor Českého rozhlasu Zdeněk Schwager.

Tento program bylo možné během roku 2003 zhlédnout jak v rámci festivalů, tak i samostatných koncertů. Série produkcí v minulém roce vygradovala vzpomínkovým večerem 29. listopadu 2003 v královéhradeckém Klicperově divadle.

Koncepce i cena pořadu jsou variabilní podle aktuální účasti účinkujících.

Mediálními partnery projektu jsou časopis FOLK & COUNTRY, Český rozhlas, Countryradio a další.

Obsazení:
Radek Novák - zpěv, kytara (Poupata)
Andrea Troníčková - zpěv, perkuse (Poupata)
Klára Zaňková - zpěv, perkuse (O.N.Y.)
Petra Kvasničková - klávesy (Wild West)
Jan Kirchner - bicí (Lady I)
Jindřich Kuliš - baskytara (Modrá kref)
Petr Havrda - zpěv, kytara, umělecký šéf (Wild West)
Přemek Dolan - zpěv, kytara (Lokálka)

Hosté:
Tomáš Linka - zpěv, foukací harmonika (Přímá linka)
Petr Kocman - zpěv, kytara (Greenhorns)
Míša Leicht - zpěv, kytara (Cop)
Info a objednávky: Agentura Casey

Cena:
12 000,- Kč bez dopravy, zvuku a hostů

Technické požadavky:
Zde >>>

Reference:
Těšte se na Denvera >>>
(www.hka.cz - kultura 10.3.2003)

Termíny koncertů :
Zde >>>
zpět na umělce >>>
Copyright © Alberon Letohrad, s. r. o. 2004 - 2005
Kontakty Nosiče Umělci Historie Připravujeme Agentura Stalo se Lokálka Odkazy